Kategorie: Wszystkie | Haftowane
RSS
wtorek, 29 września 2009

^^

Zakochałam się w tej serii jeszcze bardziej, wart był tych wysiłków :D

 

 

 

 

22:38, kamala86
Link Komentarze (3) »
sobota, 26 września 2009

W sumie nie jest tak żle jak myslałam :) Będzie ciemniejszy ale nie będzie to wyglądac jakos nieładnie. Przynajmniej na to wskazuje  cieniowanie.

 

 

 

Robi sie coraz zimniej....chyba zaczyna o sobie przypominac jesień :(

23:05, kamala86
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 września 2009

Tak w ramach odpoczynku od wiekszych haftów porzucam na pare chwil haft Jezusa i zabrałam sie za coś przyjemniejszego. A przynajmniej tak mi się wydawało :D Seria Charlie's Ark jest tak urokliwa, że nie mogłam się oprzeć. Problem w tym, że po raz pierwszy wyszywam cokolwiek na kanwie 16 ct, po raz pierwszy mam do czynienia z tak dużą ilością 1/2 krzyżyka  i do tego kolory dobrałam "na oko" na podtsawie tego co znalazłam w domu. Nie chciało mi sie kupowac muliny, a byc może przypłace to zniszczeniem haftu, który nie bedzie ładny :( A jak narazie wychodzi zdecydowanie za ciemny, bo w oryginale seria ma piękne jasniutkie kolorki. No ale narazie sie ucze, a kolejny obrazem z serii wyhaftuję juz odpowiednimi kolorkami DMC.

kto by pomyslał ze robienie 1/2 krzyzyka jest tak paskudnie trudne ;/ Az sobie raz przebiłam palec, ale to tylko świadczy o tym, jakaż to kanwa DMC jest super usztywniona xd Musze sobie sprawić naparstek.

 

A Buss wygląda narazie tak:

 

 

Mam nadzieje,że coś z tego będzie.

14:32, kamala86
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 września 2009

Nooo, nareszcie skończyłam moje koniki ^^

Po całych 4 miesiącach :) pierszy mój haft, takiego formatu :) teraz trzeba się zabrać za Jezusa, bo w planach mam piękny haft maków, wzoru Maia Embroidery, Anchora. Sęk w tym, że potrzeba mi do tego blado rózowej kanwy Aida 16 ct, takiej niestety w Polsce nie dostane, bo tu jak wiadomo Afryka ;/ Kupiłam więc białą Aidę i spróbuję przefarbować. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

A oto moje dziecko, jeszcze nie uprane i nie oprawione w prawdzie, ale gotowe :) Szkoda ze jakośc telefonu komórkowego, bo backstitch dodaje niezwykłego uroku temu haftowi :)

 

 

13:15, kamala86
Link Komentarze (4) »
piątek, 18 września 2009

Kolejna odsłona koników. ja już ich nie wyszywam, ja je męczę :D A został jeszcze kawałek tła i kontury, których nie cierpie robić ;/ Ale za to jaki dają efekt...

 

 

 

 

18:34, kamala86
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2
Napisz do mnieGG: 9702092